Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

MKSowe Spotkanie Wigilijne za nami...

We wtorek 18 grudnia 2018 w auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Siechnicach w radosnej i rodzinnej atmosferze odbyło się Spotkanie Wigilijne, w którym udział wzięły nasze małe MKSiaki wraz z rodzicami, trenerzy oraz przedstawiciele naszych partnerów sportowych i technicznych.

W trakcie spotkania w imieniu Zarządu wiceprezes Tomasz Kozimor podsumował działalność klubu w mijającym już 2018 roku, przedstawił jego wizję i strategię działania na 2019, podziękował za pomoc i wsparcie partnerom MKS Siechnice i zapraszając na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie życzył wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia...

W tym miejscu bardzo dziękujemy wszystkim Mamom i Babciom za przepyszne ciasta oraz za pomoc i wsparcie przy organizacji naszego wigilijnego spotkania.

 

 

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności