Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

W dniu wczorajszym grupa biegowa MKS Siechnice świętowała pierwszy rok swojego istnienia. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobą, które wspierają nas każdego dnia. Dziękujemy zawodnikom którzy tworzą tą niesamowitą drużynę. Osobne podziękowania należą się trenerowi Tomasz Sobczyk , dla którego MKS Siechnice stał się drugim domem a zawodnicy jedną wielką rodziną. Dziękujemy także Prezesowi MKS SiechniceTomasz Kozimor za to, że uwierzył w ten projekt i wspiera nas na każdym kroku.

 

Więcej o mijającym roku w poniższym filmie:

Pierwszy rok grupy biegowej MKS Siechnice

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności