Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

36. PKO Wrocław Maraton
To było święto biegowe całego Wrocławia. Tego dnia nie mogło zabraknąć na starcie drużyny MKS Siechnice .
Mieliśmy w swoim gronie debiut Rajmund Grys jak i zawodników z mocnym postanowieniem walki o jak najlepsze wyniki.
Cała drużyna MKS Siechnice dała z siebie wszystko, co zaowocowało nowymi życiówkami oraz II miejscem w klasyfikacji drużynowej! 
Wyniki naszych zawodników:
Tomasz Sobczyk 02:37:47 
Cezary Kupiński 03:03:21 PB!
Grzegorz Grablewski 03:06:22 
Jacek Rudy 03:25:25
Marcin Gawlik 03:39:06 PB!
Rajmund Grys 04:32:42 debiut !
Wielkie gratulacje dla całej ekipy. Szczególne słowa uznania dla naszego trenera Tomasza Sobczyka, który cały czas pokazuje nam, że można osiągać doskonałe wyniki jeśli tylko sumiennie realizujemy plan treningowy. Tomek zajął 11 miejsce OPEN, był 2 w swojej kategorii wiekowej oraz drugi wśród mieszkańców Wrocławia.
Ogromne brawa dla Czarka, dla którego start we Wrocławiu nie był tym docelowym a mimo tego osiągną rewelacyjny wynik poprawiając swoją życiówkę o 3 min. Czas zaatakować 3h w Warszawie.
Największe słowa uznania należą się jednak Rajmundowi. Postanowił zmierzyć się z dystansem maratońskim i wyszedł z tej potyczki zwycięsko. Jest takie powiedzenie "pierwszy maraton trzeba przebiec, o wyniki walczy się w kolejnych". Raj, zrobiłeś pierwszy krok, teraz czas na kolejne.
Osobne podziękowania należą się Kamil Sabat który był zającem na czas 3.30.00 i rewelacyjnie poprowadził swoją grupę do 28 km. Trzymamy kciuki za Poznań!

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności