Zadzwoń do Marcina

Szanowni Państwo !

Decyzją Zarządu Klubu MKS SIECHNICE obowiązkowa składka członkowska za miesiąc Kwiecień 2020 r. zostaje z uwagi na bezprecedensową sytuację w jakiej się wszyscy znaleźliśmy zniesiona i staje się on dla Państwa składką dobrowolną, którą traktować będziemy jako darowiznę do celów zapewnienia prawidłowego funkcjonowania klubu i realizacji przez niego stałych zobowiązań finansowych.

Wychodząc naprzeciw trudnej dla nas wszystkich sytuacji, w której drastycznie zmieniło się nasze codzienne funkcjonowanie rozumiemy, że ciężko jest egzekwować od Państwa opłat za treningi, które co prawda nie z naszej winy, ale odbyć się nie mogą.

Trenerzy są na bieżąco z Państwem i młodymi sportowcami w kontakcie. Niestety żaden przesłany konspekt treningowy czy zadanie domowe w trybie online nie zastąpią prawdziwego treningu.

Stąd trzymamy wszyscy kciuki na szybki powrót do regularnych treningów.

Oficjalnie do 11.04.2020r wstrzymane zostały wszelkie aktywności sportowe, a o kolejnych wytycznych będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wpłacone na poczet składek darowizny są dla nas kredytem od Państwa, który Państwo doskonale wiecie, że po powrocie spłacimy poświęcając Waszym dzieciom i tak więcej czasu niż to wynika z godzin i ilości treningów.

Dziękujemy za zrozumienie. Ze sportowym pozdrowieniem.

Zarząd Klubu MKS SIECHNICE.