Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

MKS Siechnice - Akademia Piłkarska 

Zimowy Obóz "Spain Winter Camp 2019" zakończony! 

Dziś minął ostatni dzień piłkarskiej przygody, w trakcie której nasze MKSiaki:

👉 rozegrały 7 sparingów z drużynami z Hiszpanii i Polski !

👉 uczestniczyły w 8 intensywnych jednostkach treningowych!

👉 rozegrały swoją własną hiszpańską ligę obozową "La Liga CUP 2019" !

👉 brały udział w wykładach prowadzonych przez naszych Trenerów, w trakcie których zdobyli wiedzę m.in. na temat zdrowego odżywiania, właściwego zachowania na boisku i poza nim, jak sobie radzić z porażką i krytyką kolegów z zespołu 

👉 pojechały na całodniową wycieczkę do Barcelony, podczas której głównym punktem programu było zwiedzanie Stadion Camp Nou 

👉 zwiedziły niezwykle urokliwą miejscowość Tossa de Mar 

oraz...

poczas sobotniej oficjalnej "gali" zamknięcia "Spain Winter Camp 2019", otrzymali na pamiątkę dyplom i medal za uczestnictwo w obozie a także magnes i specjalnie dla nich kupiony w sklepie firmowym Camp Nou kubek FC Barcelona 

Dodatkowo w trakcie gali jeden z najmłodszych uczestników naszego Campu Miłosz Biadalski został wybrany "Najbardziej Wartościowym Uczestnikiem Campu" i w nagrodę otrzymał "Puchar Trenerów" 

Poniżej krótka fotorelacja z naszego Zimowego Obozu "Spain Winter Camp 2019" !

  

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności