Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

Kolejne szkolenia naszej kadry trenerskiej za nami!
 
W niedzielę 9 grudnia 2018 wszyscy trenerzy z naszej akademii wzięli udział w szkoleniu z profesjonalnego systemu zarządzania klubem "ProTrainUp", który od stycznia 2019 kompleksowo wdrożymy w MKS Siechnice (szczegóły już niebawem) oraz kolejny raz "szlifowali" w teorii i praktyce metodę treningową Coerver Coaching, którą to oficjalnie w kwietniu wraz z podpisaniem umowy partnerskiej wdrożyliśmy w MKS Siechnice!
 
Coerver Coaching uznawany jest za jeden z najdoskonalszych na świecie systemów nauki gry w piłkę nożną, z którego w procesach szkolenia korzystają trenerzy czołowych klubów piłkarskich w Europie takich jak Real Madryt, Bayern Monachium czy Manchester United.
 
Istotą treningów prowadzonych zgodnie z metodologią Coerver Coaching jest rozwój indywidualnych umiejętności piłkarskich równocześnie na 6 płaszczyznach:
 
 - panowanie nad piłką 
 - podania i przyjęcia 
 - szybkość 
 - gra 1x1 w obronie i ataku 
 - wykończenie akcji 
 - gra zespołowa
 
Poniżej krótka relacja z wczorajszego dnia
 
... zobacz jak weszliśmy na wyższy poziom szkolenia
 
Krystian Lamberski z Coerver Performance Academy - DZIĘKUJEMY
 
Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności