Kolejne szkolenia naszej kadry trenerskiej za nami!

W niedzielę 9 grudnia 2018 wszyscy trenerzy z naszej akademii wzięli udział w szkoleniu z profesjonalnego systemu zarządzania klubem "ProTrainUp", który od stycznia 2019 kompleksowo wdrożymy w MKS Siechnice (szczegóły już niebawem) oraz kolejny raz "szlifowali" w teorii i praktyce metodę treningową Coerver Coaching, którą to oficjalnie w kwietniu wraz z podpisaniem umowy partnerskiej wdrożyliśmy w MKS Siechnice!

Coerver Coaching uznawany jest za jeden z najdoskonalszych na świecie systemów nauki gry w piłkę nożną, z którego w procesach szkolenia korzystają trenerzy czołowych klubów piłkarskich w Europie takich jak Real Madryt, Bayern Monachium czy Manchester United.

Istotą treningów prowadzonych zgodnie z metodologią Coerver Coaching jest rozwój indywidualnych umiejętności piłkarskich równocześnie na 6 płaszczyznach:

- panowanie nad piłką
 - podania i przyjęcia
 - szybkość
 - gra 1x1 w obronie i ataku
 - wykończenie akcji
 - gra zespołowa

Poniżej krótka relacja z wczorajszego dnia

... zobacz jak weszliśmy na wyższy poziom szkolenia

Krystian Lamberski z Coerver Performance Academy - DZIĘKUJEMY