A gdyby tak… ![]()
![]()
Na jeden wieczór zamienić boisko przy Sportowej 5 w kino pod gołym niebem?
Tam, gdzie na co dzień słychać odgłos piłki odbijającej się od murawy, rozłożyć miękkie koce, ustawić leżaki i zobaczyć dobre kino na dużym ekranie? ![]()
![]()
Tylko sobie wyobraźcie…
Zapach świeżego popcornu unoszący się nad boiskiem.
Kolorową watę cukrową lepiącą uśmiechnięte buzie.
Puszki zimnej coli otwierane jedna po drugiej.
Rodziców siedzących obok swoich dzieci.
Trenerów bez gwizdków.
Piłkarzy bez korków.
Lekkoatletów bez numerów startowych.
Mażoretki bez pomponów.
Po prostu nas wszystkich razem.
Jedną wielką, MKS-ową rodzinę. 
I najważniejsze…
MKS Siechnice zawsze był klubem od rzeczy niemożliwych.
Dlatego…
Przestajemy marzyć. 
I przechodzimy do realizacji. 


Już wkrótce, bo w poniedziałek – 𝟭 𝗰𝘇𝗲𝗿𝘄𝗰𝗮 – spotykamy się na najbardziej odjechanym 𝗸𝗶𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗹𝗲𝗻𝗲𝗿𝗼𝘄𝘆𝗺 𝘇 𝗼𝗸𝗮𝘇𝗷𝗶 𝗗𝗻𝗶𝗮 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮 w historii MKS Siechnice, a może i całej gminy. 
Dzień Dziecka powinien smakować radością, beztroską i powinien być przeżywany razem. Dlatego zapraszamy całą naszą MKS-ową społeczność do wspólnego świętowania! 
Zabierzcie bliskich, koce, ulubione smakołyki piknikowe i wbijajcie na bojo na:
𝙈𝙆𝙎 𝙈𝙊𝙑𝙄𝙀 𝙉𝙄𝙂𝙃𝙏 
Przygotowaliśmy dla Was 2 projekcje filmowe:
PS. Jeśli zaśpicie we wtorek do szkoły, piszcie do Prezesa.
Rozpoczniemy dystrybucję usprawiedliwień.
(Szanownych Rodziców prosimy o wyrozumiałość w tym wyjątkowym czasie 
)
PS2. Nie możemy się doczekać!!! 



