Zadzwoń do Darka

MKS Siechnice to autorski pomysł grupy mieszkańców Siechnic, którzy zauważyli potrzebę zorganizowania klubu piłkarskiego dla wszystkich adeptów futbolu w tej miejscowości oraz jej okolicach.

Projekt oparty na przejrzystych, jasnych i transparentnych zasadach ma na celu sportową edukację zarówno dzieci, jak i młodzieży połączoną z profesjonalnym podejściem do uprawiania sportu.

Już od ponad roku jako grupa ponad pięćdziesięciu osób rodziców chłopców i dziewczynek z grup Żaki i Orliki z powodzeniem organizowaliśmy wszelkiego rodzaju turnieje, zgrupowania, obozy i eventy dla naszych młodych piłkarzy, dbając przy tym o ich prawidłowy rozwój sportowy, kulturę osobistą oraz co najważniejsze pielęgnując ich pasję.

Zarząd i kadra trenerska MKS Siechnice łączy nieocenioną mieszankę rutyny i doświadczenia, co przekłada się na tworzenie wizji profesjonalnie funkcjonującego i zarządzanego klubu sportowego.

Dzięki stworzeniu przy okazji powołania naszego Stowarzyszenia alternatywy mieszkańcom Siechnic możemy już na własną rękę wprowadzać filozofię prowadzenia klubu i jego organizację czerpiąc wzorce od najlepszych akademii i klubów.

Kadrę trenerską MKS Siechnice tworzą byli i obecni zawodnicy jak Tomasz Kozimor, Tomasz Rudolf, Dariusz Kopaczewski, Adam Nadbrzeski czy trener bramkarzy Artur Walczak.

W/w osoby to doświadczeni trenerzy z dyplomami UEFA po ukończonych zagranicznych kursach i stażach, którzy dzięki podpisaniu umowy partnerskiej z WKS ŚLĄSK WROCŁAW oraz umowy licencyjnej na system szkolenia z COERVER CLINIC konsekwentnie realizują filozofię szkolenia opartą na:

• Atrakcyjnych, dynamicznych oraz różnorodnych treningach.
  • Organizacji treningów z szeregiem niespodzianek z odkrywaniem i rozwijaniem talentów.
  • Organizacji pikników oraz imprez sportowo – rekreacyjnych połączonych z turniejami Żaków i Orlików oraz Młodzików.
  • Stawianiu celu sportowego jakim jest rozwój pod kątem sprawności ogólnej
  • Wychowywaniu społecznym poprzez kształtowanie postaw wpływających wymiernie na samodzielności, systematyczności i współdziałania w grupie rówieśniczej.

Jako grupa zorganizowana tylko w tym roku możemy pochwalić się organizacją 8 turniejów, organizacją zgrupowania dla 83 naszych młodych piłkarzy i piłkarek w Hiszpańskiej Costa Brava, gdzie na stadionie CAMP NOU spełniliśmy kolejne marzenia naszych podopiecznych.

Regularnie kibicujemy reprezentacji wspierając ją na trybunach stadionów w kraju.

Nasze grupy reprezentacyjne MKS Siechnice z powodzeniem rywalizują z rówieśnikami ze z innych krajów  w ramach turniejów międzynarodowych.

Jasno postawionym i sprecyzowanym celem zarządu oraz kadry trenerskiej Stowarzyszenia MKS Siechnice jest również zbieranie środków na dofinansowanie wyjazdów dla najuboższych członków naszej akademii piłkarskiej.

Dbamy o jednakowy wygląd wszystkich naszych zawodników oraz staramy się zapewnić naszym podopiecznym o jak największą ilość wrażeń z gry w piłkę nożną w tym udziałami w turniejach

Naszym partnerom technicznym w zamian za okazaną pomoc finansową oferujemy miejsce na banerach reklamowych, podziękowania na funpage oraz portalach społecznościowych.

Jesteśmy już rozpoznawalną marką w gminie.

z wyrazami szacunku

Tomasz Kozimor