Tancerka, choreografka, instruktorka tańca!

Tańczy od 13 roku życia. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Studio Spoko Family w Zielonej Górze gdy została członkiem zespołu Escape Crew, z którym współdziała do dziś. W ramach współpracy współtworzy różne choreografie na zawody czy projekty komercyjne oraz dzieli się zdobytą wiedzą . Od 2018 roku stacjonuje we Wrocławiu w Studiu 2pietro współpracując z grupą
SC Squad. Od samego początku wiodącym dla niej stylem jest Hip Hop, a przez lata trenowania udało jej się również zdobyć umiejętności z zakresu House, Waacking, Breakdance, Locking czy Poppinng. Ponadto przez 2 lata uczyła się tańca współczesnego.

Swoją wiedzę o Hip Hopie zdobywała uczestnicząc w wielu edycjach warsztatów i festiwali takich jak: Real Skill Camp, Dope Camp, Hip Hop City, Spoko Kemp, GDM, Fair Play Dance Camp ucząc się pod okiem tancerzy z Polski i zagranicy m.in. Niako, Tip-Top, Mamson, Ukay, Matha Nabwire, Bruce Ykanji, Kenzo Alvares, Lando Wilkins, Spunkey, Ján Šutka, Marek Marow Homola, Kyle Hanagami, Johnny Blaze, Tight Eyez, Ryfa, Popping Mario, Sheva, Adam Karpiński, Jan Jagodziński, Maiko, Liggud, Aga Konopka, Krzysiek Chamera, Zonta czy Kaczorex. Ponadto stacjonarnie jej nauczycielkami były: Agnieszka Miś, Marika Netzel, Agnieszka Stępień, a obecnie są: Ewa Bielak [Co Jest Crew], Monika Łaskarzewska [FEA], oraz Kamila Górny [House of Army].

Wybrane osiągnięcia:

• • Top 8 Hip Hop 1vs1: Tancbuda Challenge 2017, Zielona Góra