Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

MKSowe MIKOŁAJKI za nami...!

W sobotę 8 grudnia 2018 w siechnickiej hali sportowej w świątecznej i rodzinnej atmosferze odbyła się Zabawa Mikołajkowa, w trakcie której dla wszystkich małych i dużych MKSiaków przygotowanych zostało wiele sportowych i tanecznych atrakcji takich jak:

* piłkarskie mecze "Rodzice kontra Dzieci" i "Rodzice kontra Trenerzy MKS Siechnice" 

* "mini" olimpiada z licznymi indywidualnymi konkurencjami

* pokazy hip-hopu w wykonaniu uczniów szkoły tańca "Studio 2 piętro" prowadzonej przez Ewę Bielak, finalistkę V edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!"

* występ samej Ewy Bielak w duecie z Jaśkiem Jagodzińskim

* pokazy taneczne w wykonaniu naszych najmłodszych uczestniczek zajęć Zumby dla Mam i Dzieci prowadzonych przez instruktorkę Alutkę.

* spotkanie z reprezentantką MKS Siechnice Anią Ficer tegoroczną Mistrzynią Polski w biegach po schodach Sky Tower, Mistrzynią Europy w biegu po schodach oraz Mistrzynią Świata służb policyjnych w Los Angeles w biegu na przełaj i po schodach.

* i najbardziej wyczekiwany gość specjalny prosto z Laponi... Święty Mikołaj!

W tym miejscu bardzo dziękujemy DJ Omenio i firmie "Amber Agency Fabryka Imprez" za pomoc i wsparcie przy organizacji naszej Mikołajkowej Zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Mikołajek.

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności