Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Ostatni weekend to kolejne udane starty zawodników MKS Siechnice na trasach biegowych w całej Polsce

Sobota to między innymi start naszej młodzieży w Opolu w ramach Mitingu Inauguracji Sezonu.

Wioleta Wiater 300m czas 49"

Zuza Buszewska 600m czas 2:10:13

Marek Stasik 1000m czas 2:48,29

Wielkie gratulacje młodzieży

Tego samego dnia odbywały się MP w biegach górskich na długim dystansie. W ramach Biegi w Szczawnicy na trasie Wielkiej Prehyby rywalizowało małżeństwo Paulina Basińska oraz Piotr Basiński , którzy w zawodach tych reprezentowali MKS Siechnice . Paulina zajęła 10 miejsce wśród kobiet z czasem 5:58:28, natomiast Piotr zakończył rywalizację na 13 miejscu wśród panów z czasem 4:13:26. Wielkie gratulacje za walkę i determinację. Dziękujemy za reprezentowanie MKS Siechnice na zawodach tej rangi

Kolejny start to VI Wiszeńska (za)Dyszka w którym uczestniczyła Basia Łomnicka która ukończyła rywalizację na 6 miejscu wśród kobiet i 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej

Wielkie gratulacje dla Magdy Jurasik, która w tym samym biegu była tuż przed Basią a w swojej kategorii wiekowej zajęła III miejsce.

parkrun Wrocław to start trójki naszych zawodników.

Zuza Marek wygrywa rywalizację pań z czasem 20'18"

III miejscu u panów wywalczył Grzegorz Grablewski z bardzo dobrym czasem 17'54" (nowy PB Grzegorz?)

9 miejsce u panów z nowym rekordem życiowym zajął Jacek Rudy. Wynik Jacka to 19'05"

W Bieg Nocny na 10 km wystartowała Magda Drewnicka oraz Ania Tchórzewska, które towarzyszyły swoim "połówką" startującym nazajutrz w Cracovia Maraton

Magda ukończyła rywalizację z czasem 48'40" co nie było planem na ten bieg....poprawiamy 3 maja

Ania w towarzystwie swoich niesamowitych kompanek osiągnęła metę w czasie 58"55"

Wielkie brawa dla naszych Pań

Niedziela to wspomniany już Cracovia Maraton w którym nie mogło zabraknąć naszych zawodników.

Rewelacyjnie w rywalizacji kobiet, zaprezentowała się Klaudia Jaskowiec . Klaudia uzyskała czas 3:11:08 co jest jej nowym PB i co dało jej 9 miejsce wśród kobiet, oraz 4 miejsce wśród Polek, które ukończyły rywalizację na tym królewskim dystansie. Warunki były ciężkie, starty poprzedzające maraton nie należały do najlepszych, a mimo to Klaudia pokazała prawdziwą wolę walki, determinację i pasję do tego co kocha. Wielkie gratulacje , cały MKS Siechnice jest dumny z Twojej postawy!!!!

Kolejny start maratoński za naszym mentorem Cezary Kupiński . Po bardzo udanym starcie w Dębnie, przyszedł czas na Kraków. Czarek znowu udowodnił, że jest niezniszczalny. Do 27 km biegł w okolicach swojego PB, jednak jak sam mówi, deszcz w połączeniu z wiatrem sprawił, że mięśnie z każdym kilometrem sztywniały i nie było szans na walkę o upragnione 2.58. Mimo tego, Czarek uzyskał czas 3:04:08 co jest jego trzecim wynikiem w karierze. Wielkie gratulacje.

Chcielibyśmy wspomnieć także o mężu naszej zawodniczki Magda Drewnicka . Sebastian Drewnicki jest zaprzyjaźniony z naszą grupą biegową i śledzimy jego starty jakby był "nasz". Znamy problemy z jakimi Seba zmagał się w przygotowaniach do tego maratonu i podziwiamy jego poświęcenie, samodyscyplinę i poświęcenie. Plan przed biegiem był taki... 5'50" na kilometr i po prostu kończymy koronę....taka była wersja oficjalna jaką przedstawił Seba przed startem.

5 km w tempie 4'35", 10 km w tempie 4'36...śledzimy live i przecieramy oczy ze zdumienia. Kolejne punkty pomiarowe i Seba trzyma tempo, a my coraz mocniej pchamy tą kropkę. Seba zaczął zwalniać po 30 km, jak sam stwierdził "zabrakło 2-3 tyg treningu. Sebastian skończył maraton z czasem 03:25:18 i poprawił swój rekord życiowy o ponad 11 minut  To co zrobił tego dnia, udowodniło nam, że mądry trening w połączeniu z inteligentnym zawodnikiem może przynieść doskonałe efekty. Dla nas Seba stał się bohaterem tego dnia. Pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wielkie gratulacje !

Cross-Stracencow to start Anna Ficner i zwycięstwo w rywalizacji kobiet w Biegu Złotym. Ania nie miała sobie równych i ukończyła zmagania z czasem 01:42:02. Brawo za walkę na tej ciężkiej i wymagającej trasie

@V edycja "Biegaj z nami Malczycami" wygrywa nasz niezawodny trener Tomasz Sobczyk , który na dystansie 5.5 km uzyskał czas 18'05" udowadniając, że można łączyć obowiązki trenera z dobrym przygotowaniem do zawodów. Dziękujemy trenerze

 

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności