Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Weekend to kolejne starty naszych zawodników


🆕Jak zawsze zacznijmy chronologicznie🆕
🔝Sobota 6.30 rano to start II Międzynarodowa Sztafeta Górska 3x20 Wystartował w niej Karol Pawlicki który pobiegł na pierwszej zmianie sztafety, którą tworzył z przyjaciółmi. Karol spisał się rewelacyjnie, walczył na całym dystansie swojej zmiany.💪💪💪
W biegu SOLO wystartowało trzech zawodników MKS Siechnice .
➡️ Andrzej Zawadzki w swoim debiucie na dystansie Ultra osiągnął rewelacyjny rezultat 10:03:29 co dało mu 34 miejsce w stawce. Andrzej rozwija się bardzo płynnie, po przepracowanej zimie rezultaty przychodzą same. Brawo dziku!!!
➡️ Adrian Schwitalla oraz Marcin Gawlik pobiegli kolejny bieg Ultra parą. Nasi "sąsiedzi" przygotowujący się do Bieg Rzeźnika wykręcili dokładnie taki sam czas 11:25:30 💪💪💪 Czekamy na kolejne starty i śledzimy ich poczynania z wielkim zainteresowaniem.
🔝 Runmageddon to start naszej szalonej Ewa KP , która pokazuje nam wszystkim, że bieganiem można się świetnie bawić. Brawo Ewa za wytrwałość, i dzięki za ten niesamowity uśmiech.
Z zawodami tymi zmierzył się także Krzysztof Andropow dla którego była to kolejna edycja tego ekstremalnego wyzwania. Brawo za konsekwencję i walkę ze wszystkimi przeciwnościami.
🔝 4 Nocna Dycha w Brzegu wystartował nasz niezawodny trener Tomasz Sobczyk oraz wracający do rywalizacji na tym dystansie Jakub Michalak. Obaj spisali się rewelacyjnie. Mimo przenikliwego zimna i opóźnionego startu, mocno walczyli na trasie całego biegu. Kuba wykręcił czas 37:23 co jest jego trzecim najlepszym wynikiem na dystansie 10 km. Czekamy Kuba na dalszą część sezonu, jesteśmy przekonani, że dopiero się rozpędzasz :)
Trener skończył rywalizację na 10 miejscu z wynikiem 34:41 i kolejny raz udowodnił, że można biegać szybko i doskonale trenować swoich podopiecznych.
🔝Niedziela to start Basia Łomnicka, Anna Ficner i Jacek Rudy w ORLEN Warsaw Marathon Wszyscy spisali się rewelacyjnie. Basia wybiegała czas 03:29:08. Zrealizowała w 100% plan na ten bieg, walczyła na całym dystansie o każdą sekundę jaką tylko mogła urwać z ostatecznego czasu. Brawo za heroizm!!!
Ania Ficner reprezentując w tych zawodach Komendę Główną Policji osiągnęła doskonały czas 3:06:00 , co dało Ani rewelacyjne 18 miejsce wśród kobiet 🔝🔝🔝
Jacek dla którego był to już 120 maraton i pierwszy w tym roku, osiągnął czas 03:12:51 co nie do końca jest tym co planował, ale mimo tego jest optymistycznie nastawiony do kolejnych maratonów jakie ma w planach na ten sezon. Brawo za walkę 💪💪💪
🔝 12. PKO Poznań Półmaraton to start kolejnej trójki naszych zawodników.
Cezary Kupiński w tydzień po maratonie w Dębnie, kolejny raz zmierzył się z trasą w Poznaniu. Czas Czarka 01:28:18 dowodzi tego, że mocno i świadomie przepracowana zima, oddaje wszystko w kolejnych startach. Nas zawodników MKS Siechnice osoba Czarka motywuje do wytrwałej i rzetelnej pracy. Brawo!!!
Łukasz Junkyard pojechał do Poznania opromieniony PB z półmaratonu Ślężańskiego. Mimo problemów w tygodniu przed startem, Łukasz znowu udowodnił jakie możliwości w nim drzemią i ile daje odpowiedni trening przygotowany dla zawodnika. Czas 01:33:27 to oczywiście kolejne PB Łukasza 🔝🔝🔝
W biegu tym udział wziął także Paweł Sparrow , który był wsparciem na trasie. Jego czas 1:53:53.
🔝Wisienka na torcie tego weekendu, to start Kamil Sabat w 5. Gdańsk Maraton . Kamil po świetnym nowym PB w półmaratonie, jechał do Gdańska z nastawieniem poprawienia swojego najlepszego wyniku w maratonie. Mieliśmy obawy, ale wiemy na co stać Kamila. Mocno zaciskaliśmy kciuki za jego walkę na trasie. Kamil, zachował się jak profesor. Po bardzo mądrym, równym i pod pełną kontrolą biegu, osiągnął niesamowity rezultat 02:58:10 🔝🔝🔝Wierzyliśmy w niego i mamy pewność, że to nie koniec jego postępów biegowych. Bardzo profesjonalne podejście do treningu i wszystkich aspektów wzmacniających Kamila jako biegacza, pozwala nam mieć pewność, że jeszcze nie raz Kamil nas pozytywnie zaskoczy. Gratulujemy!!!!
🏆🏆🏆Nie może zabraknąć w tym zestawieniu Ania Tchórzewska , której wyczyn z zeszłego tygodnia może być inspiracją dla wielu osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z bieganiem. Ania udowadnia, że nie trzeba biegać jak "kenijczyk" żeby realizować swoje marzenia, dążyć do ambitnych celów. Ania dzięki ukończeniu Maraton Dębno w zeszłym tygodniu, została Królową Maratonów Polskich. Pięć ambitnie przebiegniętych maratonów dało Ani upragnioną Koronę Maratonów Polskich. Wielkie gratulacje Aniu, pokazałaś, że nie ma rzeczy niemożliwych.
edit: Marek Stasik reprezentujący swoją uczelnię na AMP w biegach przełajowych zdobył III mijesce drużynowo OPEN, oraz I miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych 🏆🔝💪 Gratulujemy wszystkim zawodnikom rewelacyjnego występu.
🔝W biegu Bieg OSHEE 10 KM 2019 wystartowała także nasza niesamowita Klaudia Jaskowiec która osiągnęła rezultat 42:24. Trzymamy kciuki za kolejne starty Klaudii, która ma wielki potencjał i niesamowite możliwości.
🔝 Prószkowski Bieg Uliczny im Piotra Blachucika wystartowało nasze biegowe małżeństwo Agnieszka Haber oraz Marcin Haber. Agnieszka ukończyła zmagania z czasem 42:41 co dało jej 8 miejsce w rywalizacji kobiet, natomiast Marcin uzyskał wynik 38:13 co pozwoliło zająć 19 miejsce w stawce mężczyzn. Gratulujemy udanego wspólnego startu, i czekamy na ciąg dalszy :)

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności