Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

To był bardzo pracowity weekend dla naszych zawodników. Pozwolę sobie na chronologię 🔝
‼️W sobotę, po 7 miesiącach od kontuzji, do rywalizacji na trasach biegowych wrócił Jakub Michalak . Cierpliwość, mądrość zawodnika i pełen profesjonalizm, pozwolił Kubie wrócić do rywalizacji. W pierwszym swoim starcie zajął on III miejsce w zawodach przełajowych na dystansie 5 km które odbywały się w Kątach Wrocławskich. Cieszymy się Kuba, że wróciłeś ‼️
🆕Niedziela to kilka startów. Pierwszy z nich to :
H2O Wrocław Fashion Outlet Półmaraton w którym wystartowało kilku naszych zawodników:
➡️ Tomasz Sobczyk zajął V miejsce z czasem 01:15:48 co dało trenerowi wygraną w kategorii M40
➡️ Klaudia Jaskowiec w swoim starcie kontrolnym osiągnęła wynik 01:31:37 co dało Klaudii V miejsce w kategorii K20. Wielkie gratulacje, mocno dopingujemy w kolejnych startach 🔝
➡️ Łukasz Krukowski nasz debiutant na dystansie półmaratonu. Łukasz osiąga czas 01:44:51, co jest niesamowitym rezultatem w pierwszych zawodach na takim dystansie. Jesteśmy dumni z Twoich startów Łukasz 🔝
➡️Kinsner Zenon czas 01:51:03 Niezmiernie miło nam, kiedy rodzice naszych podopiecznych także startują w zawodach biegowych. Wielkie gratulacje dla taty Wiktora,
który mimo przeziębienia, dzielnie walczył na trasie tego biegu.
🆕 Bieg Kobiet Wrocław ANITA to start naszych dziewczyn.
Bieg ten to pierwszy start w zawodach dla Justyna Nowak Justyna to mega pozytywna, zawsze uśmiechnięta osoba, która postanowiła przyjść na zajęcia grupy MKS Siechnice w zeszłym roku. Nie zrobiła tego dla wyników, dla startu w zawodach. Postanowiła zrobić coś dla siebie, ciężko pracowała na zajęciach, robiąc krok za krokiem w kierunku jaki sobie obrała. Zawody dla Justyny nie były najważniejsza....ale chęć sprawdzenia się sprawiła, że Justyna wystartował i ukończył swój pierwszy bieg na dystansie 5 km (było więcej). Brawo Justyna Nowak, Twój uśmiech na miecie i satysfakcja z tego co zrobiłaś, pozostania w nas na długi czas. BRAWO!!!
W biegu tym wzięły udział i świetnie się bawiły Ania Anka , Monika Szczypior , Kasia Schwitalla , Magdalena Tom Wszystkie nasze panie z uśmiechem na ustach, pobiegły w tym ważnym dla Kobiet biegu.
Rywalizację na II miejscu podium zakończyła nasza niezawodna Kasia Biernacka 🔝🔝🔝Wielkie gratulacje Kasiu.
🆕 Maraton Dębno
Zacznę od naszego debiutanta na trasach maratońskich. ➡️Łukasz Ordoń jest członkiem naszej grupy od połowy zeszłego roku. Realizuje plan treningowy jaki otrzymuje od naszego trenera Tomasz Sobczyk. Łukasz to sumienny, pełen zaangażowania zawodnik. W pierwszym swoim starcie maratońskim osiągnął wynik 03:17:07‼️Łukasz zebrał na trasie maratonu pierwsze doświadczenie i mamy pewność, że każdy kolejny start będzie coraz lepszy. Jesteśmy mega dumni z tego co pokazałeś na trasie Łukasz. Wola walki, determinacja, szaleństwo( leciał na 3.09) ale przede wszystkim Twoje zaangażowanie w trening, realizacja założeń trenera pozwalają Ci na to aby rozwijać się w takim tempie. BRAWO!!!
➡️ Paweł Sparrow (Wróbel) wystartował w maratonie po raz drugi w życiu. Po przepracowanym okresie przygotowawczym, realizacji wszystkich założeń na ten bieg, Paweł osiągnął rewelacyjny czas 03:36:08 ‼️Paweł to kolejny z tych zawodników, którzy przykładają się do swoich treningowych obowiązków. Nie odpuszczają kiedy jest ciężko i walczą ze wszystkich sił. To tacy zawodnicy sprawiają, że trenerowi łatwiej wydobyć z nich wszystko to co pozytywne. Nawet najlepszy trener nie zrobi z nikogo biegacza, jeżeli nie dostanie materiału z charakterem ‼️
➡️ Cezary Kupiński to nasz maratońsku "guru" Jechał do Dębna rozliczyć się z tym biegiem. Plan zrealizowany, choć ambicje były większe. Jednak Czarek jest zadowolony z wyniku 03:08:31 ,który jest najmocniejszym otwarciem sezonu maratońskiego.
🔝🔝🔝Wiadomość z ostatniej chwili.... Czarek został Mistrzem Polski Policjantów w maratonie w kategorii M50🔝🔝🔝Wiadomość potwierdzona przez organizatora. Czarek nie liczył na laury i pojechał do domu, a okazało się, że wygrał MP....skromność i nie oglądanie się na laury, to cały Czarek. Gratulacje!!!!

 

 

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności