Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

12. PANAS Półmaraton Ślężański za nami. Zawodnicy MKS Siechnice zaprezentowali się na nim ze świetnej strony. 🔝🔝🔝

🔝MAREK ZUZANNA 01:34:06 co dało I miejsce w kategorii K20 🥇🏆🥇Wielkie Brawa za doskonały bieg.
🔝ŁOMNICKA BARBARA 01:41:36 Świetny bieg Basi, choć sama zawodniczka nie jest do końca zadowolona z tego biegu. Było świetnie Basiu :)
🔝GRABLEWSKI GRZEGORZ 01:22:37 Rewelacyjny bieg Grześka. Forma rośnie i już nie możemy się doczekać kolejnych startów w tym sezonie.
🔝KUPIŃSKI CEZARY 01:29:57 Czarek kolejny raz pokazał, że doskonałe przygotowanie i realizacja planu na bieg, to podstawa. Miało być złamane 1.30 i Czarek dokładnie to zrobił. Rezultat ten dał Czarkowi I miejsce w Mistrzostwach Policji w kategorii M50 🥇🏆🥇
🔝RUDY JACEK 01:32:17 to kolejny świetny bieg Jacka w ostatnim czasie. Czekamy na start w maratonie 💪
🔝JUNIK ŁUKASZ 01:35:42 to zaskoczenie tego startu💪💪💪 Łukasz planował złamać 1.40 a wyszedł z tego kosmiczny wynik!!! To jest oczywiście nowy PB. Czekamy na start w płaskim półmaratonie.
🔝ZAWADZKI ANDRZEJ 01:39:13 kolejny PB w dorobku zawodnika naszej grupy. W bardzo asekuracyjnym biegu, doskonały rezultat. Andrzej miał spore rezerwy, za dobrze wyglądał na mecie :P
🔝GAWLIK MARCIN 01:44:02 nie najlepszy start w wykonaniu Marcina, ale plan na pierwsze 7 miesięcy roku nie zakłada bardzo szybkiego biegania :)
🔝WRÓBEL PAWEŁ 01:45:55 bardzo dobry bieg w wykonaniu Pawła. Na mecie uśmiech i zadowolenie z walki jaką podjął na trasie.
🔝ANDRUCHÓW KRZYSZTOF 01:51:04 Nie obyło się bez problemów w czasie przygotowań do tego biegu....Krzysiek jednak dał z siebie wszystko i osiągnął wynik, który bardzo go satysfakcjonuje. Już zapowiedział, że w przyszłym roku musi być przynajmniej 1.49... Trzymamy za słowo.
🔝🏆🥇W Mistrzostwach Policji w kategorii kobiet wygrała Anna Ficner, która w tym biegu reprezentowała Komendę Główną Policji. Czas Ani to 01:26:05, W klasyfikacji OPEN Kobiet wystarczyło to do IV miejsca. Wielkie gratulacje 🔝🏆🥇

 

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności