Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

Dzisiaj od samego rana zawodnicy MKS Siechnice przechodzą badania wydolnościowe prowadzone przez Sportslab.pl
Badania odbywają się w Centrum Fizjoterapii i Treningu Personalnego FSM w doskonałych warunkach za co serdecznie dziękujemy.

 

➡️ VT Próg wentylacyjny i mleczanowy (próg przemian anaerobowych)

➡️VO2max Maksymalny pobór tlenu
➡️LAT – próg mleczanowy (pakiet PRO)
➡️Pobór tlenu określi nam górną granicę wydolności tlenowej zawodnika, a wartości progowe wskażą nam na jakim poziomie jest wydajność organizmu przy niższych intensywnościach, gdy zmęczenie jeszcze nie narasta.
➡️Na podstawie wartości progowych i maksymalnych wyznaczane są strefy wysiłkowe.

 


Dzięki wszystkim tym informacją, nasz trener Tomasz Sobczyk dobierze nam obciążenia treningowe jeszcze precyzyjniej.
W testach brały udział osoby które są z nami od początku istnienia grupy, jak i te które dołączyły do nas stosunkowo niedawno. Poziom zaawansowania jest także zróżnicowany. W teście uczestniczył także nasz trener, który cały czas jest czynnym zawodnikiem. Mamy przekonanie, że dzięki profesjonalnym badaniom jakie przeprowadził na nas Sportslab.pl wejdziemy w nowy okres przygotowawczy z odpowiednią dawką wiedzy na temat naszego organizmu i naszych możliwości, dzięki czemu w sezonie wiosennym nasze wyniki znacząco się poprawią.

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności