Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

MKS Siechnice wygrywa rywalizację drużynową Biegu Koguta
"Jesienny" sezon startowy zaczynamy z przytupem. Cały zespół spisał się wyśmienicie, wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko, a najważniejsze jest to, że wszyscy bez wyjątku wspierali siebie w czasie tego startu. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że do startów po kontuzji wraca nasz trener Tomasz Sobczyk . Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących oraz dla kibiców którzy bardzo licznie wspierają naszą grupę na trasach biegowych. 

 

Ostatni weekend to kolejne udane starty zawodników MKS Siechnice na trasach biegowych w całej Polsce

Sobota to między innymi start naszej młodzieży w Opolu w ramach Mitingu Inauguracji Sezonu.

Wioleta Wiater 300m czas 49"

Zuza Buszewska 600m czas 2:10:13

Marek Stasik 1000m czas 2:48,29

Wielkie gratulacje młodzieży

Tego samego dnia odbywały się MP w biegach górskich na długim dystansie. W ramach Biegi w Szczawnicy na trasie Wielkiej Prehyby rywalizowało małżeństwo Paulina Basińska oraz Piotr Basiński , którzy w zawodach tych reprezentowali MKS Siechnice . Paulina zajęła 10 miejsce wśród kobiet z czasem 5:58:28, natomiast Piotr zakończył rywalizację na 13 miejscu wśród panów z czasem 4:13:26. Wielkie gratulacje za walkę i determinację. Dziękujemy za reprezentowanie MKS Siechnice na zawodach tej rangi

Kolejny start to VI Wiszeńska (za)Dyszka w którym uczestniczyła Basia Łomnicka która ukończyła rywalizację na 6 miejscu wśród kobiet i 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej

Wielkie gratulacje dla Magdy Jurasik, która w tym samym biegu była tuż przed Basią a w swojej kategorii wiekowej zajęła III miejsce.

parkrun Wrocław to start trójki naszych zawodników.

Zuza Marek wygrywa rywalizację pań z czasem 20'18"

III miejscu u panów wywalczył Grzegorz Grablewski z bardzo dobrym czasem 17'54" (nowy PB Grzegorz?)

9 miejsce u panów z nowym rekordem życiowym zajął Jacek Rudy. Wynik Jacka to 19'05"

W Bieg Nocny na 10 km wystartowała Magda Drewnicka oraz Ania Tchórzewska, które towarzyszyły swoim "połówką" startującym nazajutrz w Cracovia Maraton

Magda ukończyła rywalizację z czasem 48'40" co nie było planem na ten bieg....poprawiamy 3 maja

Ania w towarzystwie swoich niesamowitych kompanek osiągnęła metę w czasie 58"55"

Wielkie brawa dla naszych Pań

Niedziela to wspomniany już Cracovia Maraton w którym nie mogło zabraknąć naszych zawodników.

Rewelacyjnie w rywalizacji kobiet, zaprezentowała się Klaudia Jaskowiec . Klaudia uzyskała czas 3:11:08 co jest jej nowym PB i co dało jej 9 miejsce wśród kobiet, oraz 4 miejsce wśród Polek, które ukończyły rywalizację na tym królewskim dystansie. Warunki były ciężkie, starty poprzedzające maraton nie należały do najlepszych, a mimo to Klaudia pokazała prawdziwą wolę walki, determinację i pasję do tego co kocha. Wielkie gratulacje , cały MKS Siechnice jest dumny z Twojej postawy!!!!

Kolejny start maratoński za naszym mentorem Cezary Kupiński . Po bardzo udanym starcie w Dębnie, przyszedł czas na Kraków. Czarek znowu udowodnił, że jest niezniszczalny. Do 27 km biegł w okolicach swojego PB, jednak jak sam mówi, deszcz w połączeniu z wiatrem sprawił, że mięśnie z każdym kilometrem sztywniały i nie było szans na walkę o upragnione 2.58. Mimo tego, Czarek uzyskał czas 3:04:08 co jest jego trzecim wynikiem w karierze. Wielkie gratulacje.

Chcielibyśmy wspomnieć także o mężu naszej zawodniczki Magda Drewnicka . Sebastian Drewnicki jest zaprzyjaźniony z naszą grupą biegową i śledzimy jego starty jakby był "nasz". Znamy problemy z jakimi Seba zmagał się w przygotowaniach do tego maratonu i podziwiamy jego poświęcenie, samodyscyplinę i poświęcenie. Plan przed biegiem był taki... 5'50" na kilometr i po prostu kończymy koronę....taka była wersja oficjalna jaką przedstawił Seba przed startem.

5 km w tempie 4'35", 10 km w tempie 4'36...śledzimy live i przecieramy oczy ze zdumienia. Kolejne punkty pomiarowe i Seba trzyma tempo, a my coraz mocniej pchamy tą kropkę. Seba zaczął zwalniać po 30 km, jak sam stwierdził "zabrakło 2-3 tyg treningu. Sebastian skończył maraton z czasem 03:25:18 i poprawił swój rekord życiowy o ponad 11 minut  To co zrobił tego dnia, udowodniło nam, że mądry trening w połączeniu z inteligentnym zawodnikiem może przynieść doskonałe efekty. Dla nas Seba stał się bohaterem tego dnia. Pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wielkie gratulacje !

Cross-Stracencow to start Anna Ficner i zwycięstwo w rywalizacji kobiet w Biegu Złotym. Ania nie miała sobie równych i ukończyła zmagania z czasem 01:42:02. Brawo za walkę na tej ciężkiej i wymagającej trasie

@V edycja "Biegaj z nami Malczycami" wygrywa nasz niezawodny trener Tomasz Sobczyk , który na dystansie 5.5 km uzyskał czas 18'05" udowadniając, że można łączyć obowiązki trenera z dobrym przygotowaniem do zawodów. Dziękujemy trenerze

 

To był bardzo pracowity weekend dla naszych zawodników. Pozwolę sobie na chronologię 🔝
‼️W sobotę, po 7 miesiącach od kontuzji, do rywalizacji na trasach biegowych wrócił Jakub Michalak . Cierpliwość, mądrość zawodnika i pełen profesjonalizm, pozwolił Kubie wrócić do rywalizacji. W pierwszym swoim starcie zajął on III miejsce w zawodach przełajowych na dystansie 5 km które odbywały się w Kątach Wrocławskich. Cieszymy się Kuba, że wróciłeś ‼️
🆕Niedziela to kilka startów. Pierwszy z nich to :
H2O Wrocław Fashion Outlet Półmaraton w którym wystartowało kilku naszych zawodników:
➡️ Tomasz Sobczyk zajął V miejsce z czasem 01:15:48 co dało trenerowi wygraną w kategorii M40
➡️ Klaudia Jaskowiec w swoim starcie kontrolnym osiągnęła wynik 01:31:37 co dało Klaudii V miejsce w kategorii K20. Wielkie gratulacje, mocno dopingujemy w kolejnych startach 🔝
➡️ Łukasz Krukowski nasz debiutant na dystansie półmaratonu. Łukasz osiąga czas 01:44:51, co jest niesamowitym rezultatem w pierwszych zawodach na takim dystansie. Jesteśmy dumni z Twoich startów Łukasz 🔝
➡️Kinsner Zenon czas 01:51:03 Niezmiernie miło nam, kiedy rodzice naszych podopiecznych także startują w zawodach biegowych. Wielkie gratulacje dla taty Wiktora,
który mimo przeziębienia, dzielnie walczył na trasie tego biegu.
🆕 Bieg Kobiet Wrocław ANITA to start naszych dziewczyn.
Bieg ten to pierwszy start w zawodach dla Justyna Nowak Justyna to mega pozytywna, zawsze uśmiechnięta osoba, która postanowiła przyjść na zajęcia grupy MKS Siechnice w zeszłym roku. Nie zrobiła tego dla wyników, dla startu w zawodach. Postanowiła zrobić coś dla siebie, ciężko pracowała na zajęciach, robiąc krok za krokiem w kierunku jaki sobie obrała. Zawody dla Justyny nie były najważniejsza....ale chęć sprawdzenia się sprawiła, że Justyna wystartował i ukończył swój pierwszy bieg na dystansie 5 km (było więcej). Brawo Justyna Nowak, Twój uśmiech na miecie i satysfakcja z tego co zrobiłaś, pozostania w nas na długi czas. BRAWO!!!
W biegu tym wzięły udział i świetnie się bawiły Ania Anka , Monika Szczypior , Kasia Schwitalla , Magdalena Tom Wszystkie nasze panie z uśmiechem na ustach, pobiegły w tym ważnym dla Kobiet biegu.
Rywalizację na II miejscu podium zakończyła nasza niezawodna Kasia Biernacka 🔝🔝🔝Wielkie gratulacje Kasiu.
🆕 Maraton Dębno
Zacznę od naszego debiutanta na trasach maratońskich. ➡️Łukasz Ordoń jest członkiem naszej grupy od połowy zeszłego roku. Realizuje plan treningowy jaki otrzymuje od naszego trenera Tomasz Sobczyk. Łukasz to sumienny, pełen zaangażowania zawodnik. W pierwszym swoim starcie maratońskim osiągnął wynik 03:17:07‼️Łukasz zebrał na trasie maratonu pierwsze doświadczenie i mamy pewność, że każdy kolejny start będzie coraz lepszy. Jesteśmy mega dumni z tego co pokazałeś na trasie Łukasz. Wola walki, determinacja, szaleństwo( leciał na 3.09) ale przede wszystkim Twoje zaangażowanie w trening, realizacja założeń trenera pozwalają Ci na to aby rozwijać się w takim tempie. BRAWO!!!
➡️ Paweł Sparrow (Wróbel) wystartował w maratonie po raz drugi w życiu. Po przepracowanym okresie przygotowawczym, realizacji wszystkich założeń na ten bieg, Paweł osiągnął rewelacyjny czas 03:36:08 ‼️Paweł to kolejny z tych zawodników, którzy przykładają się do swoich treningowych obowiązków. Nie odpuszczają kiedy jest ciężko i walczą ze wszystkich sił. To tacy zawodnicy sprawiają, że trenerowi łatwiej wydobyć z nich wszystko to co pozytywne. Nawet najlepszy trener nie zrobi z nikogo biegacza, jeżeli nie dostanie materiału z charakterem ‼️
➡️ Cezary Kupiński to nasz maratońsku "guru" Jechał do Dębna rozliczyć się z tym biegiem. Plan zrealizowany, choć ambicje były większe. Jednak Czarek jest zadowolony z wyniku 03:08:31 ,który jest najmocniejszym otwarciem sezonu maratońskiego.
🔝🔝🔝Wiadomość z ostatniej chwili.... Czarek został Mistrzem Polski Policjantów w maratonie w kategorii M50🔝🔝🔝Wiadomość potwierdzona przez organizatora. Czarek nie liczył na laury i pojechał do domu, a okazało się, że wygrał MP....skromność i nie oglądanie się na laury, to cały Czarek. Gratulacje!!!!

 

 

Weekend to kolejne starty naszych zawodników


🆕Jak zawsze zacznijmy chronologicznie🆕
🔝Sobota 6.30 rano to start II Międzynarodowa Sztafeta Górska 3x20 Wystartował w niej Karol Pawlicki który pobiegł na pierwszej zmianie sztafety, którą tworzył z przyjaciółmi. Karol spisał się rewelacyjnie, walczył na całym dystansie swojej zmiany.💪💪💪
W biegu SOLO wystartowało trzech zawodników MKS Siechnice .
➡️ Andrzej Zawadzki w swoim debiucie na dystansie Ultra osiągnął rewelacyjny rezultat 10:03:29 co dało mu 34 miejsce w stawce. Andrzej rozwija się bardzo płynnie, po przepracowanej zimie rezultaty przychodzą same. Brawo dziku!!!
➡️ Adrian Schwitalla oraz Marcin Gawlik pobiegli kolejny bieg Ultra parą. Nasi "sąsiedzi" przygotowujący się do Bieg Rzeźnika wykręcili dokładnie taki sam czas 11:25:30 💪💪💪 Czekamy na kolejne starty i śledzimy ich poczynania z wielkim zainteresowaniem.
🔝 Runmageddon to start naszej szalonej Ewa KP , która pokazuje nam wszystkim, że bieganiem można się świetnie bawić. Brawo Ewa za wytrwałość, i dzięki za ten niesamowity uśmiech.
Z zawodami tymi zmierzył się także Krzysztof Andropow dla którego była to kolejna edycja tego ekstremalnego wyzwania. Brawo za konsekwencję i walkę ze wszystkimi przeciwnościami.
🔝 4 Nocna Dycha w Brzegu wystartował nasz niezawodny trener Tomasz Sobczyk oraz wracający do rywalizacji na tym dystansie Jakub Michalak. Obaj spisali się rewelacyjnie. Mimo przenikliwego zimna i opóźnionego startu, mocno walczyli na trasie całego biegu. Kuba wykręcił czas 37:23 co jest jego trzecim najlepszym wynikiem na dystansie 10 km. Czekamy Kuba na dalszą część sezonu, jesteśmy przekonani, że dopiero się rozpędzasz :)
Trener skończył rywalizację na 10 miejscu z wynikiem 34:41 i kolejny raz udowodnił, że można biegać szybko i doskonale trenować swoich podopiecznych.
🔝Niedziela to start Basia Łomnicka, Anna Ficner i Jacek Rudy w ORLEN Warsaw Marathon Wszyscy spisali się rewelacyjnie. Basia wybiegała czas 03:29:08. Zrealizowała w 100% plan na ten bieg, walczyła na całym dystansie o każdą sekundę jaką tylko mogła urwać z ostatecznego czasu. Brawo za heroizm!!!
Ania Ficner reprezentując w tych zawodach Komendę Główną Policji osiągnęła doskonały czas 3:06:00 , co dało Ani rewelacyjne 18 miejsce wśród kobiet 🔝🔝🔝
Jacek dla którego był to już 120 maraton i pierwszy w tym roku, osiągnął czas 03:12:51 co nie do końca jest tym co planował, ale mimo tego jest optymistycznie nastawiony do kolejnych maratonów jakie ma w planach na ten sezon. Brawo za walkę 💪💪💪
🔝 12. PKO Poznań Półmaraton to start kolejnej trójki naszych zawodników.
Cezary Kupiński w tydzień po maratonie w Dębnie, kolejny raz zmierzył się z trasą w Poznaniu. Czas Czarka 01:28:18 dowodzi tego, że mocno i świadomie przepracowana zima, oddaje wszystko w kolejnych startach. Nas zawodników MKS Siechnice osoba Czarka motywuje do wytrwałej i rzetelnej pracy. Brawo!!!
Łukasz Junkyard pojechał do Poznania opromieniony PB z półmaratonu Ślężańskiego. Mimo problemów w tygodniu przed startem, Łukasz znowu udowodnił jakie możliwości w nim drzemią i ile daje odpowiedni trening przygotowany dla zawodnika. Czas 01:33:27 to oczywiście kolejne PB Łukasza 🔝🔝🔝
W biegu tym udział wziął także Paweł Sparrow , który był wsparciem na trasie. Jego czas 1:53:53.
🔝Wisienka na torcie tego weekendu, to start Kamil Sabat w 5. Gdańsk Maraton . Kamil po świetnym nowym PB w półmaratonie, jechał do Gdańska z nastawieniem poprawienia swojego najlepszego wyniku w maratonie. Mieliśmy obawy, ale wiemy na co stać Kamila. Mocno zaciskaliśmy kciuki za jego walkę na trasie. Kamil, zachował się jak profesor. Po bardzo mądrym, równym i pod pełną kontrolą biegu, osiągnął niesamowity rezultat 02:58:10 🔝🔝🔝Wierzyliśmy w niego i mamy pewność, że to nie koniec jego postępów biegowych. Bardzo profesjonalne podejście do treningu i wszystkich aspektów wzmacniających Kamila jako biegacza, pozwala nam mieć pewność, że jeszcze nie raz Kamil nas pozytywnie zaskoczy. Gratulujemy!!!!
🏆🏆🏆Nie może zabraknąć w tym zestawieniu Ania Tchórzewska , której wyczyn z zeszłego tygodnia może być inspiracją dla wielu osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z bieganiem. Ania udowadnia, że nie trzeba biegać jak "kenijczyk" żeby realizować swoje marzenia, dążyć do ambitnych celów. Ania dzięki ukończeniu Maraton Dębno w zeszłym tygodniu, została Królową Maratonów Polskich. Pięć ambitnie przebiegniętych maratonów dało Ani upragnioną Koronę Maratonów Polskich. Wielkie gratulacje Aniu, pokazałaś, że nie ma rzeczy niemożliwych.
edit: Marek Stasik reprezentujący swoją uczelnię na AMP w biegach przełajowych zdobył III mijesce drużynowo OPEN, oraz I miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych 🏆🔝💪 Gratulujemy wszystkim zawodnikom rewelacyjnego występu.
🔝W biegu Bieg OSHEE 10 KM 2019 wystartowała także nasza niesamowita Klaudia Jaskowiec która osiągnęła rezultat 42:24. Trzymamy kciuki za kolejne starty Klaudii, która ma wielki potencjał i niesamowite możliwości.
🔝 Prószkowski Bieg Uliczny im Piotra Blachucika wystartowało nasze biegowe małżeństwo Agnieszka Haber oraz Marcin Haber. Agnieszka ukończyła zmagania z czasem 42:41 co dało jej 8 miejsce w rywalizacji kobiet, natomiast Marcin uzyskał wynik 38:13 co pozwoliło zająć 19 miejsce w stawce mężczyzn. Gratulujemy udanego wspólnego startu, i czekamy na ciąg dalszy :)

12. PANAS Półmaraton Ślężański za nami. Zawodnicy MKS Siechnice zaprezentowali się na nim ze świetnej strony. 🔝🔝🔝

🔝MAREK ZUZANNA 01:34:06 co dało I miejsce w kategorii K20 🥇🏆🥇Wielkie Brawa za doskonały bieg.
🔝ŁOMNICKA BARBARA 01:41:36 Świetny bieg Basi, choć sama zawodniczka nie jest do końca zadowolona z tego biegu. Było świetnie Basiu :)
🔝GRABLEWSKI GRZEGORZ 01:22:37 Rewelacyjny bieg Grześka. Forma rośnie i już nie możemy się doczekać kolejnych startów w tym sezonie.
🔝KUPIŃSKI CEZARY 01:29:57 Czarek kolejny raz pokazał, że doskonałe przygotowanie i realizacja planu na bieg, to podstawa. Miało być złamane 1.30 i Czarek dokładnie to zrobił. Rezultat ten dał Czarkowi I miejsce w Mistrzostwach Policji w kategorii M50 🥇🏆🥇
🔝RUDY JACEK 01:32:17 to kolejny świetny bieg Jacka w ostatnim czasie. Czekamy na start w maratonie 💪
🔝JUNIK ŁUKASZ 01:35:42 to zaskoczenie tego startu💪💪💪 Łukasz planował złamać 1.40 a wyszedł z tego kosmiczny wynik!!! To jest oczywiście nowy PB. Czekamy na start w płaskim półmaratonie.
🔝ZAWADZKI ANDRZEJ 01:39:13 kolejny PB w dorobku zawodnika naszej grupy. W bardzo asekuracyjnym biegu, doskonały rezultat. Andrzej miał spore rezerwy, za dobrze wyglądał na mecie :P
🔝GAWLIK MARCIN 01:44:02 nie najlepszy start w wykonaniu Marcina, ale plan na pierwsze 7 miesięcy roku nie zakłada bardzo szybkiego biegania :)
🔝WRÓBEL PAWEŁ 01:45:55 bardzo dobry bieg w wykonaniu Pawła. Na mecie uśmiech i zadowolenie z walki jaką podjął na trasie.
🔝ANDRUCHÓW KRZYSZTOF 01:51:04 Nie obyło się bez problemów w czasie przygotowań do tego biegu....Krzysiek jednak dał z siebie wszystko i osiągnął wynik, który bardzo go satysfakcjonuje. Już zapowiedział, że w przyszłym roku musi być przynajmniej 1.49... Trzymamy za słowo.
🔝🏆🥇W Mistrzostwach Policji w kategorii kobiet wygrała Anna Ficner, która w tym biegu reprezentowała Komendę Główną Policji. Czas Ani to 01:26:05, W klasyfikacji OPEN Kobiet wystarczyło to do IV miejsca. Wielkie gratulacje 🔝🏆🥇

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności