14 drużyn rywalizowało dzisiaj w I MKS Siechnice Młodzik CUP.
Gościliśmy takie zespoły jak:

Olympic Wrocław
Yelow Bolesławiec
WKS Śląsk Wrocław
AP Football Wrocław
Astra Krotoszyn - 2 zespoły
AP Oleśnica
Krosno Odrzańskie
APN Talent Trzebnica
Fenomen Leśnica
Pogoń Pieszyce
AP11 Wrocław

Zespoły rywalizowały na siechnickich obiektach najpierw w trzech grupach (15 minut bez zmiany stron). Mecze te wyłoniły finałowe zestawienie drużyn w grupach hiszpańskiej, angielskiej i polskiej.

W meczach grupowych fazy wstępnej reprezentacja Młodzików MKS Siechnice zremisowała z WSK Śląsk 1:1,wygrała z APN Talent Trzebnica 2:1,Fenomen Leśnica 4:0. Ostatni decydujący mecz przegrywamy 1:5 z Astra II Krotoszyn i ostatecznie w dalszych spotkaniach walczymy o miejsca 5-10. APN Talent udanie rewanżuje się nam 2:1, z zespołami z Krosna Odrzańskiego wygrywamy 2:0,spotkanie z Astra I Krotoszyn rozstrzygamy na swoją korzyść 3:0. W ostatnim meczu remisujemy z naszym ligowym przeciwnikiem AP Oleśnica 2:2. Ostatecznie kończymy rywalizację na 7 miejscu.

Druga drużyna MKS Siechnice zbierała dzisiaj cenne doświadczenie w spotkaniach z mocniejszymi zespołami i ostatecznie zajęła 13 miejsce.

Turniej wygrywa zespół Yelow Bolesławiec drugie miejsce zajmuje Olympic Wrocław a trzecie WKS Śląsk Wrocław.

Najlepszym piłkarzem turnieju został Antoni Stańkowski z zespołu Astra Krotoszyn, a najlepszym bramkarzem Bartosz Żywiczyński z Olympic Wrocław.

To była pierwsza edycja turnieju. Dziękujemy wszystkim zespołom za udział, rodzicom i znajomym za doping. Gratulujemy super rywalizacji, zdobytych pucharów oraz medali.
Zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez MKS Siechnice.