Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

Wygrywamy w ostatniej kolejce z Polonia Miłoszyce‼️

W sobotę 10.11.2018 drużyna Młodzików trenera Tomasza Kozimora rozegrała swój ostatni mecz rundy jesiennej w ramach Terenowej Ligi Młodzików. Przeciwko naszym piłkarzom stanęła Polonia Miłoszyce. Nasi piłkarze zdominowali przeciwnika już w pierwszej połowie strzelając "grad" bramek i tracąc przy tym tylko jedną!
Wynik do przerwy wynosił 7:1 dla naszych ‼️
Po zmianie stron MKSiaki kontrolowały wynik i pomimo "zaczarowania bramki" zdołali swoim przeciwnikom strzelić jeszcze jednego gola!
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 8:1 dla MKS Siechnice.

Debiut Młodzików w Terenowej Lidze DZPN to wielki sukces naszych młodych piłkarzy! Swoje zmagania w rundzie jesiennej kończą na drugiej pozycji - remisując z Liderem, a ustępując mu pierwsze miejsce w tabeli tylko poprzez mniejszy bilans bramek

Gratulujemy naszym piekarzom i trenerowi ostatecznego wyniku i dziękujemy im za rewelacyjną grę na boisku i za olbrzymie sportowe emocje!

 

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności