Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Zadzwoń do Agi

W dniu dzisiajszym drużyna młodzików prowadzona przez trenera Tomasza Kozimora wygrała na własnym boisku z Pogonią II Oleśnica 9:1.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli : 3 Kinsner, 2 Janik, Karczewski, Zawanowski, Gąsiorowski, Gryczon. Ozdobą meczu była druga bramka Wiktora Kinsnera zdobyta efektowną przewrotką. Dzięki zwycięstwu umocniliśmy się na prowadzeniu w tabeli D2 Młodzik z dorobkiem 16 punktów.

Tabela :

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26906.html

 

Poniżej fotorerelacja z meczu.

 

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności