Szanowni Rodzice !

Zapraszamy do zapisów na  letnie obozy organizowane przez MKS Siechnice.

Zostało 5 miejsc  !

Szczegóły pod numerami telefonów zamieszczonych na plakatach.

Szanowni Rodzice !

Serdecznie zapraszamy na półkolonie z MKS Siechnice wszystkie dzieci.

W okresie wakacji przygotowaliśmy 5 jednotygodniowych turnusów dla wszystkich tych, którzy chcą aktywnie spędzić letnią przerwę.

Zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji.

Termin zapisów 25 czerwca !

Szczegóły pod numerem telefonu zamieszczonym na plakacie.

Szanowni Państwo !

Zapraszamy do zapisów na  bal karnawałowy organizowany przez MKS Siechnice.

Zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji.

Ilość miejsc ograniczona !

Szczegóły pod numerem telefonu zamieszczonym na plakacie.

bal sportowy menu 2020

Szanowni Państwo !

Decyzją Zarządu Klubu MKS SIECHNICE obowiązkowa składka członkowska za miesiąc Kwiecień 2020 r. zostaje z uwagi na bezprecedensową sytuację w jakiej się wszyscy znaleźliśmy zniesiona i staje się on dla Państwa składką dobrowolną, którą traktować będziemy jako darowiznę do celów zapewnienia prawidłowego funkcjonowania klubu i realizacji przez niego stałych zobowiązań finansowych.

Wychodząc naprzeciw trudnej dla nas wszystkich sytuacji, w której drastycznie zmieniło się nasze codzienne funkcjonowanie rozumiemy, że ciężko jest egzekwować od Państwa opłat za treningi, które co prawda nie z naszej winy, ale odbyć się nie mogą.

Trenerzy są na bieżąco z Państwem i młodymi sportowcami w kontakcie. Niestety żaden przesłany konspekt treningowy czy zadanie domowe w trybie online nie zastąpią prawdziwego treningu.

Stąd trzymamy wszyscy kciuki na szybki powrót do regularnych treningów.

Oficjalnie do 11.04.2020r wstrzymane zostały wszelkie aktywności sportowe, a o kolejnych wytycznych będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wpłacone na poczet składek darowizny są dla nas kredytem od Państwa, który Państwo doskonale wiecie, że po powrocie spłacimy poświęcając Waszym dzieciom i tak więcej czasu niż to wynika z godzin i ilości treningów.

Dziękujemy za zrozumienie. Ze sportowym pozdrowieniem.

Zarząd Klubu MKS SIECHNICE.

Zapraszamy do zapisów na  Turniej Piłki Nożnej Młodzik Parker Cup o Puchar Burmistrza Siechnic.

Turniej odbędzie się 16 czerwca

Zagrają 12 zespołów w systemie 8+1.

Zapraszamy do kontaktu:  601 82 44 11